1. pl
  2. de
  3. en

KONTAKT ZE MNĄ >

Strona www stworzona przez AMG DATA SOLUTIONS LTD  Copyright 2023

Polnische Glasfaser

Doradztwo w projekcie

Wspieramy polskie firmy na każdym etapie prowadzenia projektu. Jesteśmy praktykami. Pracowaliśmy jako kierownicy projektu dla największych niemieckich operatorów , oraz dla kilku firm budowlanych budujących infrastrukturę światłowodową w Niemczech.

Doradztwo prawne

Pomagamy przedsiębiorcom w wejściu na nowy dla nich rynek niemiecki. Przeprowadzamy przez zawiłe niemieckie procedury , opiniujemy i tworzymy dobre umowy, pomagamy w odzyskiwaniu długów od nieuczciwych Zleceniodawców.  Pomagamy założyć działalność lub spółkę w Niemczech.

Doradztwo budowlane

Wspieramy polskie firmy w procesie budowy infrastruktury światłowodowej. Nasi kierownicy budowy mają doświadczenie w zarządzaniu niemieckimi budowami , w kontaktach z Bauleiterami i przedstawicielami zleceniodawcy. Biegle myślą i mówią po niemiecku.

Nasz Cel

 

Zapewnić wsparcie polskim firmom, budującym infrastrukturę szerokopasmową niezbędnego wsparcia na rynku niemieckim.

Nie teoretyzujemy!  Kierujemy się wyłącznie naszą wiedzą i doświadczeniem w prowadzeniu budów w Niemczech. W naszym zespole są Bau i Projektleiterzy pracujący na budowach sieci światłowodowych w kilku Landach Niemiec.

Praktyka

Współpraca

Doskonale rozumiemy że prowadzenie każdej budowy wymaga ogromniej pracy i zaangażowania wszystkich stron. Nasze doświadczenie pozwala na spięcie wszystkich elementów w jeden opłacalny i dobrze zarządzany projekt.

Efektywność

Każda budowa wymaga precyzyjnego planowania i budżetowania. Nasi eksperci  doskonale to rozumieją i podpowiadają jak najlepiej poukładać każdy element w projekcie zgodnie z planem i zakładanym budżetem.

Gwarancja

Wykonana praca wymaga godziwej i terminowej zapłaty. Nasza kancelaria prawna dba o interesy naszych Klientów począwszy od etapu tworzenia i opiniowania umów , poprzez procedury odbiorów , na windykacji długów kończąc.

Co mówią moi klienci

 Współpraca z doświadczonymi praktykami to opłacalna przyjemność.  Dodatkowym zyskiem były dla mnie wskazówki prawne i precyzyjne budżetowanie każdego mojego niemieckiego projektu.  Dzięki temu nie popełniłem błędów innych.

 

Mariusz Kowalski

Proces współpracy

1.

Zadzwoń lub napisz.

2.

Sprecyzujemy wspólny cel

3.

Podpiszemy umowę

4.

Napiszemy plan i działamy!