KONTAKT Z Nami >

Strona www stworzona przez AMG DATA SOLUTIONS   Copyright 2023

O nas

Naszą organizację tworzą Ludzie. Praktycy. Pracują oni na co dzień w spółkach wykonujących projekty światłowodowe w Niemczech , codziennie rozwiązując problemy na budowach , w biurach projektu, kancelariach prawnych  i gabinetach zarządów.

Wspólnie pracując dla operatorów niemieckich dla których budują infrastrukturę światłowodową.

 

 

Co mówią o nas

 Współpraca z doświadczonymi praktykami to opłacalna przyjemność.  Dodatkowym zyskiem były dla mnie wskazówki prawne i precyzyjne budżetowanie każdego mojego niemieckiego projektu.  Dzięki temu nie popełniłem błędów innych.

Mariusz Kowalski

Nasz Cel

 

Zapewnić wsparcie polskim firmom, budującym infrastrukturę szerokopasmową niezbędnego wsparcia na rynku niemieckim.

Zaufanie

 Zaufanie jest dla nas najwyższym priorytetem.  Kierujemy się zasadą maksymalnej transparentności i stuprocentowego zaufania pomiędzy naszymi partnerami. Tylko w ten sposób możemy zbudować długotrwałą biznesowo - personalną  relację.

Współpraca

Stawiamy na długoletnie relacje biznesowe . Przy każdym projekcie pracujemy w ścisłej  współpracy z naszymi partnerami , na równych uczciwych zasadach bez niepotrzebnych niedomówień i gwiazdek w umowie.

Efektywność

Staramy się być do bólu skuteczni. W naszej codziennej pracy kierujemy się  zasadami moralnymi , profesjonalizmem i doświadczeniem . Takie zestawienie gwarantuje sukces.

Gwarancja

Stuprocentową gwarancję dają tylko utopiści lub oszuści. My zapewniamy uczciwe i transparentne  warunki współpracy między  partnerami  . Jesteśmy przy tym efektywni i zaangażowani co skutkuje bardzo wysokimi standardami prowadzenia projektów.